Drukuj
Komunikaty rzecznika
Narada roczna dla prokuratorów obszaru apelacji szczecińskiej
17.02.2016
17 lutego 2016 r. odbyła się  w Prokuraturze Apelacyjnej w Szczecinie narada roczna prokuratorów obszaru apelacji szczecińskiej, podsumowująca wyniki pracy osiągnięte w 2015 roku.
Naradzie przewodniczył Prokurator Apelacyjny w Szczecinie Józef Skoczeń, który omówił wyniki pracy prokuratur apelacji szczecińskiej. W jej trakcie przekazał prokuratorom najważniejsze zagadnienia związane z pracą jednostek prokuratury w 2015 roku w szczególności dotyczące II półrocza, kiedy to nastąpiła zmiana procedury karnej.
Nadto, w krótkich wystąpieniach najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania kierowanych przez siebie jednostek przedstawili Prokurator Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim Wojciech Szcześniak, Prokurator Okręgowy w Koszalinie Jerzy Ożóg i Prokurator Okręgowy w Szczecinie Dariusz Wiśniewski.
Prokurator Apelacyjny w Szczecinie szczególnie podziękował Prokuratorowi Rejonowemu Szczecin-Śródmieście w Szczecinie Anecie Aloksie – Majewskiej za najlepsze wyniki pracy kierowanej przez nią jednostki wśród Prokuratur Rejonowych apelacji szczecińskiej.
Ponadto w związku z planowanym w najbliższym czasie przejściem w stan spoczynku Zastępcy Prokuratora Apelacyjnego w Szczecinie Tadeusza Kulikowskiego i Prokuratora Rejonowego Szczecin-Niebuszewo w Szczecinie Ewy Rapcewicz-Kluczykow podziękował im za długoletnią, wzorową pracę w jednostkach organizacyjnych prokuratury.
Na zakończenie narady jej uczestnicy pogratulowali Prokuratorowi Apelacyjnemu Józefowi Skoczeniowi otrzymania z rąk Prokuratora Generalnego medalu „Zasłużony dla Prokuratury Rzeczypospolitej Polskiej”.


cofnij...