Drukuj
Komunikaty rzecznika
Komunikat
29.02.2016
29 lutego 2016 r. w Prokuraturze Apelacyjnej w Szczecinie odbyła się uroczystość pożegnania Pana Tadeusza Kulikowskiego, który z dniem 1 marca 2016 r. przechodzi w stan spoczynku.
Pan prokurator Tadeusz Kulikowski pracował w Prokuraturze Rejonowej w Szczecinie od 1977 r., a następnie od 1992 r. wykonywał obowiązki w Prokuraturze Wojewódzkiej w Szczecinie. W tym czasie pełnił funkcję m.in. Naczelnika Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Zastępcy Prokuratora Okręgowego. Od 1 stycznia 2005 r. powołany został na stanowisko prokuratora Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie, w której do 29 lutego 2016 r. pełnił funkcję Zastępcy Prokuratora Apelacyjnego w Szczecinie
Pana prokuratora Tadeusza Kulikowskiego żegnali dzisiaj prokuratorzy i urzędnicy z całego obszaru apelacji szczecińskiej, sędziowie Sądu Apelacyjnego w Szczecinie, Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie i Sądu Okręgowego w Szczecinie dziękując za współpracę i życzliwość.
Prokurator Apelacyjny w Szczecinie Józef Skoczeń dziękując Panu prokuratorowi Tadeuszowi Kulikowskiemu za długoletnią pracę życzył powodzenia w życiu osobistym. 

cofnij...