Drukuj
Komunikaty rzecznika
Komunikat
02.03.2016
2 marca 2016 r. w Prokuraturze Apelacyjnej w Szczecinie żegnaliśmy odchodzącą w stan spoczynku Panią prokurator Jolantę Dudkowiak-Małkowską.
Pani prokurator Jolanta Dudkowiak-Małkowska pracowała w Prokuraturze Rejonowej w Szczecinie, a następnie w Prokuraturze Rejonowej Szczecin-Prawobrzeże w Szczecinie od 1984 r. do 1997 r.
Od 1997 r. wykonywała obowiązki w Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie, w której od 1 stycznia 2005 r. pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Organizacyjnego Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Z dniem 1 sierpnia 2013 r. powołana została na stanowisko prokuratora Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie, w której do 2 marca 2016 r. pełniła funkcję Naczelnika Wydziału I Organizacji Pracy Prokuratur Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie.
Panią prokurator Jolantę Dudkowiak-Małkowską żegnali prokuratorzy i urzędnicy z Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie oraz z Prokuratur Okręgowych w Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie i Szczecinie dziękując za wieloletnie merytoryczne wsparcie w wykonywaniu obowiązków i życzliwość.
Prokurator Apelacyjny w Szczecinie Józef Skoczeń dziękując Pani prokurator Jolancie Dudkowiak-Małkowskiej za pracę życzył powodzenia w życiu osobistym. 

cofnij...